Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29335
Stary 28.11.2014, 10:48
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
https://www.youtube.com/watch?v=Q6ySOeDEbfE

od 10:45 do 11:20

Zrozumcie, że oni, te całe PO-PiSy razem tworzą ten cyrk. Specjalnie. Jakby komuś zależało na przejrzystości wyborów to by chciał publikowania jak największej ilości danych odnośnie nieważnych głosów a tymczasem 3 lata temu - już po 2010 roku gdzie przecież wybory też były jawnie sfałszowane - wasz PiSik głosuje żeby nie uwzględniać w podsumowaniu wyborów czy głosy nieważne wynikały z oddanie pustych kartek czy takich gdzie postawiono 2 krzyżyki. I co mamy w 2014 roku? Kolejne sfałszowane wybory i już cyrk, w którym główną rolę odgrywa PiS. Po to 3 lata temu przegłosowali nową zasadę żeby dziś brać udział w tym cyrku, żeby tylko paplać w mediach. Dzięki tamtemu zabiegowi dziś nie mają jednego z argumentów w ręce.
Co dalej? Nic. Była szansa, żeby poprzeć ludzi, którzy wyszli na ulicę to PiS zjebał wszystko. A teraz? Jutro zaczyna się cisza wyborcza a do dziś na stronie PKW nie ma konkretnych wyników wyborów. Minęły prawie 2 tygodnie od wyborów i PiS nic nie zrobił i już powoli zaczynają razem z meinstreamem rozmywać temat. Już pogadali, pogadali i coraz ciszej na temat wyborów, w ogóle nie słychać o jakichś rozwiązaniach tej sprawy, żeby coś poszło w kierunku rozwiązania sprawy.
Masakra. Głosujcie dalej na tych żydów co postanowili swoim przyjaciołom z Izraela wypłacać emerytury za holocaust i stalinizm. Gratuluję.
W 2010 roku wybory jawnie fałszowane? Przecież teraz wszyscy jak jeden mąż mówią, że to była wina "książeczek", które jako jedyny występowały w wyborach do sejmików w województwie mazowieckim. Zamiast wyciągnąć z tego konsekwencje to cały parlament przegłosował zastosowanie tych właśnie "książeczek"