Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
Od: 09.2009
Skąd: Lublin
Offline
#
11150
28.11.2014, 10:44
Nie mam karty kibica, a chce kupić fikcyjny bilet. Niech ktoś odezwie się na priv wyśle mu kasę na konto i ktoś kupi fikcyjnie. Pozdro
PS. Tylko ktoś zaufany a nie ktoś z 0 postów co chce zarobić
1227
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1227
Znajdź inne posty napisane przez 1227