Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11150
Stary 28.11.2014, 10:44
Nie mam karty kibica, a chce kupić fikcyjny bilet. Niech ktoś odezwie się na priv wyśle mu kasę na konto i ktoś kupi fikcyjnie. Pozdro
PS. Tylko ktoś zaufany a nie ktoś z 0 postów co chce zarobić
Odpowiedz cytując