wolfy napisał(a):

Ale OK - dziękuję za doprecyzowanie. Nie będziemy przecież tolerować skrótów myślowych i języka potocznego na forum. Zwłaszcza w dyskusji na tak wysokim poziomie
|
Nie precyzuje Twoich wypowiedzi. Nie moja rola.
poprosiłem jedynie abys rozważył stosowanie jednakowych standardów dla siebie i dla innych bo wychodzi na to że komuś przypisujesz/wytykasz ignorancję a sam wedle zaproponowanych standardów ignorantem jesteś (muszę Tobie takie rzeczy wyjaśniać?

). Więc napisze prościej prośbę: jak sam stosujesz skróty, pozwól na to innym. Jak już kogoś poprawiasz, sam wykaż w wypowiedzi że masz na to 'papiery'. Dzięki.
wolfy napisał(a):

Smuda - być może nie. Następny trener - prawdopodobnie tak.
Albo wdupimy wysoko z Legią lub Cracovią i zacznie się wyrzynka.
|
Mooooze.
Ja mam na to inna teorię. Mianowicie według mnie Bednarz mówiąc o kłopotach bogactwa mówił o punkcie w którym spotka się ścięcie kosztów i obiecane pieniadze z TF. Wtedy, przy dobrze wykonanej robocie, faktycznie moglibyśmy mówić o kłopotach bogactwa (na tle połowy ekstraklasy).
Z tego tez powodu okres rotacji dwóch trenerów jaki zakładasz plus pieniadze z TF które ja zakładam, powinny być wystarczające do tego by pokazać czy Gaszyński się nadaje czy nie.
W wyrzynkę po kilku meczach nie wierzę - zawsze była spowodowana zbyt wysokim stosunkiem jakośc/cena w ocenie Cupiała. Więc póki po stronie 'płace' jest niewiele, wydaje mi się żę nie ma co myśleć o takim scenariuszu.