Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8265
Stary 28.11.2014, 01:37
z tym Gaszynkim nie przesadzajcie dzieciaki bo znowu bedzie harakiri zbiorowe - " Z PUSTEGO TO I SALMON NIE NALEJE " - Cupial to pies ogrodnika - zapametajcie to ....wszystko i tak zawsze bedzie zalezalo od (dawnego cinkciarza) Cupiala .... i nie porownojcie lesnego i tego jego drugiego kochanka do Cupiala- bo to dwa rzone bieguny - 2 warszawskie pacynki stoja za pieniedzmi Kulczyka a nasz Boss to intelektualny prostak ...sory panowie, panie i chlopcy - ......zrozumcie ze Cupial to "kolos na glinianych nogach " ...mozemy sie smiac z 7egiii ale nawet startu do niej nie mamy .... za rok 7egia wchodzi do LM i czy nam sie to podoba czy nie - wyprzedza nasza pilka o lata swietlne ... za rok szczytem marzen bedzie walka o vice mistrzostwo ...popatrzcie dokladnie jak stoi teraz Tele-Fonika w porownaniu do 5-7-9 lat wstecz ?/ tak samo jak nasz Klub ...z Cupialem niestety nie osiagniemy juz nic .....bo w sumie na tyle szans - 10 -12 lat- ilez mozna miec mozliwosci podboju Europy
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 28.11.2014 o godz. 01:44.
Odpowiedz cytując