Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
Od: 03.2012
Offline
#
11147
27.11.2014, 17:42
Szkoda, że tak bilety na Lecha nie idą. Tragedia.
Mobilizujcie innych, kolegów, koleżanki ze szkoły. Na studiach, w pracy. Na Lechu ma być nas 25 tyś.
Jeżeli ktoś wie, że go nie będzie, to niech kupi bilet. Każde pieniądze są ważne.
Mati_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mati_
Znajdź inne posty napisane przez Mati_