Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11147
Stary 27.11.2014, 17:42
Szkoda, że tak bilety na Lecha nie idą. Tragedia.
Mobilizujcie innych, kolegów, koleżanki ze szkoły. Na studiach, w pracy. Na Lechu ma być nas 25 tyś.

Jeżeli ktoś wie, że go nie będzie, to niech kupi bilet. Każde pieniądze są ważne.
Odpowiedz cytując