Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#483
Stary 27.11.2014, 17:26
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Fakt. Jedyne co jest stałe to Twój ból dupy związany z Legią
Jeśli już cie interesuje moja d... to jedyne co możesz zrobić to mnie w nia pocałować. W innym razie odpi... sie jesli nie masz nic konkretnego i merytorycznego do napisania w odniesieniu do mojego postu.
Jesli masz ochote onanizowac sie po slowach oblesnego to juz twoj fetysz, tylko nie rob tego na tym forum i nie kaz innym sie tym i nim fascynowac
Ostatnio edytowane przez shaggy : 27.11.2014 o godz. 17:28.
Odpowiedz cytując