Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
Od: 04.2014
Offline
#
29308
27.11.2014, 12:14
kamikaze
napisał(a):
"Jedwabne największy grzech Lecha Kaczyńskiego"
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/je...skiego-2013-01
byłem i jestem zwolennikiem S.P. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego , uznaję to za błąd, przypuszczam że uwarunkowany politycznie ale błąd, podobnie sprawa Wołynia
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 27.11.2014 o godz. 12:25.
kerim1906
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kerim1906