Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
Od: 04.2013
Offline
#
29307
27.11.2014, 11:38
ABGwislakABG
napisał(a):
Yorkuś przeprosisz mnie za pistroglodyte czy analfabete zeby nie byc goloslownym i hipokryta?
Jeżeli to było osobiście do ciebie skierowane (nie przypominam sobie)
To szczerze
PRZEPRASZAM
.
york09
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez york09