|
Wie ktoś coś o stanie Marko Jovanovica, według ostatnich informacji miał przejść badania 29 Paźdzernika, mamy już koniec listopada a o wynikach cisza. Pogodziłem się już z tym że Marko niestety na boisko nie wróci, nawet jeśli to powrót do dawnej formy będzie dla niego bardzo trudny. Jednak dobrze byłoby by taka informacja w końcu została oficjalnie potwierdzona...
|