Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21961
Stary 27.11.2014, 11:32
Wie ktoś coś o stanie Marko Jovanovica, według ostatnich informacji miał przejść badania 29 Paźdzernika, mamy już koniec listopada a o wynikach cisza. Pogodziłem się już z tym że Marko niestety na boisko nie wróci, nawet jeśli to powrót do dawnej formy będzie dla niego bardzo trudny. Jednak dobrze byłoby by taka informacja w końcu została oficjalnie potwierdzona...
Odpowiedz cytując