kerim1906 napisał(a):

|
podbijam , yorkuś przegina i to na całego , urbanoplatfus nie rozumie różnicy między szczujnią michnika , liza czy innego pomiotu reżimowego a np , Karnowskimi
|
Między nami taka różnica że ja słownie nie obrażam forumowiczów, a ty osiągnąłeś poziom rynsztoka.
Nawet nie rozumiesz że posty można
edytować a nie nabijać jeden pod drugim.
Kerim czyją tubą są media Karnowskich. Nie pamiętam abym zauważył tam kiedykolwiek chociaż słowo krytyki w stronę PiS.
Zastanawia mnie, czy to tak z miłości, czy dla pieniędzy? To jakieś zabezpieczenie na przyszłość? Jak PiS wygra wybory to ich sowicie wynagrodzi za to że byli wierni?
Mówcie co chcecie, ale jeśli nazywa się TVN i TVP, mediami należącymi do PO, w których to mediach nie raz i nie dwa widziałem na własne oczy jak partia rządząca jest opisywana w sposób krytyczny i nie pozostawiający na nich suchej nitki, to jakiego rodzaju mediami, są te braci Karnowskich? Służalczymi?
Poczytaj sobie jak Karnowscy umierającego Turskiego z błotem zmieszali.
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103088,1...artykul_o.html