Pablo84 napisał(a):

Człowieku! A miał jakieś inne wyjście? Szczerze?
Gdybym miał amnezję, to bym faktycznie też bym wielce w....iony i zniesmaczony- szczęscię moje polega na tym jednak, że amnezji nie mam. Pamiętasz tą wielką presję mediów o opozycji- przeciez każdy dzień zwłoki to była wanna pomyj na głowe.- Nie usprawiedliwia go to, że to podpisał- tylko praktycznie- miał inne wyjście? Nie miał.
Wystarczy poczytać komentarze po podpisaniu.
Dla mnie jeśli ktoś stawia znak równości między PO a PiS- albo tak naprawdę działa na korzyść PO albo jest po prostu idiotą. Partie w niektórych kwestiach są podobne, ale bez przesady.
|
dzięki za ten wpis, zwłaszcza ostatnie zdanie o stawianiu znaku równości , nawet nie wiedzą że wspierają urbanoplatfusów, co do Brauna to bardzo go cenię , chociaż w tym przypadku nie miał racji , ale cóż , tylko nic nie robiący i nic nie mówiący nie robią błędów