|
mysle ze w piatek Piast zdobedzie 3 skalp do kolekcji ( LetFootballWin, Amica i My ) , poza tym u siebie sa mocni, a my gramy padline od dawna, czasem sie tylko zdazy fuksiarski remis lub wygrana rzutem na tasme , szczegolnie ze raczej (chyba) zagramy bez himerycznego Semira i Guly , ale nawet z Nimi obstawiam zwyciestwo Piasta ...osobiscie chcialbym Zajaca w miejsce kulawo-drewnianego w tym sezonie Brozia , ale raczej nic z tego ..... remis ( nie mowiac o zwyciestwie) biore w ciemno
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 27.11.2014 o godz. 01:01.
|