Wyświetl pojedynczy post
Staszek
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: NH - 2 PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29287
Stary 26.11.2014, 21:37
Bez Pisu jest Smiesznie i straszno
Zawsze wierni i oddani z Nowej Huty Wisły Fani!!