Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Staszek
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: NH - 2 PL
Offline
#
29287
26.11.2014, 21:37
Bez Pisu jest Smiesznie i straszno
Zawsze wierni i oddani z Nowej Huty Wisły Fani!!
Staszek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Staszek
Znajdź inne posty napisane przez Staszek