Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11140
Stary 26.11.2014, 21:16
To napier.dalajcie gdzie się da o Wiśle, propaganda na maxa.... filmiki youtuby, fejsbuki twitery, komentarze na onecie, interii a jak się da to nawet na profilu Stonogi.
Niech babcie otwierają lodówki i im Wisła wyskakuje, to wtedy będzie większe branie... na razie jest większe parcie na kosza na hali...
Więcej dymu kur.wa mać
Więcej propagandy kur.wa mać
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując