Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29284
Stary 26.11.2014, 20:47
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
http://andrzej.budzyk.salon24.pl/618...-wyboru-urbana

zwolennicy platfusów wystąp , jesteście w super towarzystwie, zawsze byliście, wszystkie szumowiny do was ciągną, a urban jest symbolem waszych rządów, co powiecie teraz Księdzu Jerzemu Popiełuszce, nie wstyd wam ? jasne że nie , kilka tygodni temu szczynukowicz bulu pier,,,ił przy trumnie spawacza cytuję" śpij żołnierzu , niech ci się Polska przyśni" , jak to słyszę to pięści zaciskają się ze złości, na pohybel wam zwolennikom platfusów, tfu
Widząc twoje zacietrzewienie ,to wygrana PISu gwarantuje ,że znów będzie i śmieszno i straszno