kerim1906 napisał(a):

http://andrzej.budzyk.salon24.pl/618...-wyboru-urbana
zwolennicy platfusów wystąp , jesteście w super towarzystwie, zawsze byliście, wszystkie szumowiny do was ciągną, a urban jest symbolem waszych rządów, co powiecie teraz Księdzu Jerzemu Popiełuszce, nie wstyd wam ? jasne że nie , kilka tygodni temu szczynukowicz bulu pier,,,ił przy trumnie spawacza cytuję" śpij żołnierzu , niech ci się Polska przyśni" , jak to słyszę to pięści zaciskają się ze złości, na pohybel wam zwolennikom platfusów, tfu
|
Widząc twoje zacietrzewienie ,to wygrana PISu gwarantuje ,że znów będzie i śmieszno i straszno