|
Dlaczego nie bierzecie po uwagę, że łysy dalej by działał w klubie (pewne) i za jego sprawą być może zostałby podpisane kolejne niekorzystne umowy dla klubu ? Może bojkot okazał się mniejszym złem dla Wisły ? Można gdybać, ale i tak nic nie będzie docierać do opornych.
s1mone te "zagrożenie" dobitnie pokazuje umowa z UFA
|