Wyświetl pojedynczy post
master17
Senior Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8247
Stary 26.11.2014, 20:22
Dlaczego nie bierzecie po uwagę, że łysy dalej by działał w klubie (pewne) i za jego sprawą być może zostałby podpisane kolejne niekorzystne umowy dla klubu ? Może bojkot okazał się mniejszym złem dla Wisły ? Można gdybać, ale i tak nic nie będzie docierać do opornych.

s1mone te "zagrożenie" dobitnie pokazuje umowa z UFA
Odpowiedz cytując