Temat
:
[17 kolejka] Piast Gliwice - Wisła Kraków, 28 listopada godz. 20:30.
Wyświetl pojedynczy post
przemek27
Junior Member
Od: 11.2014
Offline
#
8
26.11.2014, 15:18
Na pewno nie będzie to taki łatwy mecz bo Piast dobrze ostatnio gra , walczy o pierwszą ósemkę , wydaje mi się że to będzie ciekawe widowisko jednak wierzę że uda się wygrać i będziemy gonić lidera.
przemek27
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do przemek27
Znajdź inne posty napisane przez przemek27