Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 26.11.2014, 14:51
Garguła i Stilic trenuja wiec beda mogli zagrac. Nie wiem czy moze nie lepiej zeby Stilic ten jeden mecz posiedział na ławce i sie w 100% wykurował na Lecha
Odpowiedz cytując