Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8241
Stary 26.11.2014, 10:07
Właśnie Kocur jest jednym z tych internetowych napinaczy, o których pisałem. Liczby nie kłamią, tego nie zmienisz. Może i Bednarz prowadził klub w stronę przepaści, może nie, ale nie zmienisz faktu, że przez bojkot Wisła straciła dużo pieniędzy. I jakkolwiek będziesz się zarzekał, zapierał i obrażał kontrargumentujących, nie będziesz miał racji. Co do liczb wyżej, ok pomyliłem się. Mimo wszystko, na C nie ma kompletu, gdzie wg mnie po tylu miesiącach bojkotu do końca roku powinien być ten komplet. Ale mniejsza o to. Ważne, że podczas bojkotu straciliśmy mnóstwo hajsu. Koniec, kropka.
Ostatnio edytowane przez siemstein : 26.11.2014 o godz. 10:11.
Odpowiedz cytując