Revolver napisał(a):

To nawet ciężko nazwać "plotką", kolejny pseudo-informator, który - wnosząc po stylu pisania - albo ma 12 lat, albo jest zwykłym kołkiem.
Poza tym, nie wystarczy już w Wiśle Ślązaków? Co to niby ma być, czy my mamy "GKS" w nazwie klubu?
|
No pacz pan ... jakie te ślomzaki i psudoślomzaki wredne som
nic tylko kalają to wiślackie gniazdo...
a tak a propos słonia: Sebastian Janik, Piotr Stawarczyk, Łukasz Surma to urodzeni gdzie są? A nie przypadkiem w Krk?
a Michał Szewczyk i Marek Zieńczuk to nie grali kiedyś w Wiśle nawet Kraków?
nooooooo
to oni dopiero kalają czyste chorzowskie gniazdo....