Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8238
Stary 26.11.2014, 09:09
Nie ma co ściemniać, powiedzmy sobie wprost. Bojkot w pewnym stopniu spowodował, że jesteśmy teraz w czarnej dupie. Skoro do czasu wyjścia ze stadiony bojkotowiczów frekwencja wynosiła ok. 15 tyś. a teraz jest 10 to już o czymś świadczy. Jeszcze uwaga do ultrasów. Jak to jest możliwe, że przed bojkotem sektor C był wypełniony po brzegi, a teraz nie potraficie go wypełnić? Niektórzy dalej bojkotują? Od razu odcinam się od internetowych napinaczy, ślepo podążających za SKWK i piszę, że bojkot jest winny w MNIEJSZYM stopniu niż polityka prezesa, o którym wielu z Was już zapomniało, a mianowicie Basałaja. Projekt holenderski nie wypalił, choć wyrzucenie Maaskanta, tak jak i wcześniej wyrzucenie Skorży, uważam swoim skromnym zdanie za błąd. Później błędy Bednarza oczywiście i jest jak jest. Polacy z natury są pesymistami, ja jednak staram się zachować umiarkowany optymizm. Nie ma ryzyka, nie ma zabawy Kiedyś mieliśmy adrenalinę związaną z nabijaniem punktów i walką o mistrzostwo, teraz walczymy o utrzymanie. Każdy orze jak może
Odpowiedz cytując