Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29281
Stary 26.11.2014, 08:34
Pablo i Kerim często wam się zdarza że piszecie pod swoimi postami, nie żebym się czepiał ale głupio to wygląda.
Tak jakbyście odpowiadali na swoje pytania. I przede wszystkim niezgodne z regulaminem
Przecież można edytować i dopisać co się chce.

Pkt 7 regulaminu:
Cytat:
7. Niedopuszczalne jest tzw. "nabijanie postów", czyli nieuzasadniona krótka odpowiedź mająca na celu głównie dodanie kolejnej jedynki do licznika postów użytkownika. Nie akceptujemy również sztucznego "podbijania tematu" poprzez odpowiadanie samemu sobie celem utrzymania go jak najwyżej. Od zasady tej mogą odstąpić tylko moderatorzy, jeżeli uznają temat za wyjątkowo ważny.
Lasota jeszcze nie prezydent a już oszukuje Krakowian

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...ona_przez.html