Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28302
Stary 25.11.2014, 23:57
A próbowałeś konwertować na np. doc (np. http://www.pdfonline.com/pdf-to-word-converter/ tylko musisz sprawdzić czy dobrze przekonwertowało) i tam zapisać w mniejszej czcionce? Albo na jpeg i tam się jakoś kompresją bawić?
Odpowiedz cytując