Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10070
Stary 25.11.2014, 20:22
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że nie tak to powinno wyglądać, ale co on chciał osiągnąć jojcząc w mediach o kasę? Przecież to nie jest tak, że w Wiśle śpią na kasie, ale Miśkiewiczowi nie dają, bo nie.

Tego typu wypowiedzi do niczego dobrego dla klubu nie doprowadzą, a to oznacza, że na pewno nie przyspieszą procesu spłacania długów. Liczył, że coś palnie na Wisłę, a potem Wisła przyjmie go z otwartymi ramionami? Rozumiem jego rozgoryczenie, ale zdrowy rozsądek też byłby na miejscu.

Abstrahuję tutaj od zasady, że umów należy dotrzymywać, bo jak wszyscy wiemy sytuacja z finansami Wisły nie jest taka prosta i nie odpowiadają za nią ludzie, którzy obecnie próbują wyprowadzić klub na prostą.
Pewnie chciał żeby ktoś sobie przypomniał i kapnął Mu cokolwiek przed marcem czy kiedy tam są licencje na kolejny sezon. Wygląda, że Wisła płaci ile może obecnym grajkom, a byłych traktuje dokąd się da jak powietrze. Trochę słabo...:(
Odpowiedz cytując