Nawet na S24 od razu poznali się na twojej roli
http://bokot.salon24.pl/605072,tusk-wygwizdany-w-lodzi
Jak ktoś nie ma chęci czytać całości to wrzucę wybrane komentarze w kolejności chronologicznej.
Dużo uśmiechu życzę
Cytat:
@KERIM1906
Co ty mi tu za kit wciskasz? To ma być to 'wygwizdanie'? Po pierwsze to nagranie zmontował chyba jakiś przedszkolak nakładając na polsatowski obraz jakąś kakafonię, po drugie nawet po podkręceniu dźwięku słychać tylko jakiś zgiełk, a nie żadne gwizdy.
Poszukaj czegoś lepszego, tylko uważaj, żebyś się znowu nie pomylił.
ROBERTK12.09 08:37
|
PS. Nie musisz szukać moich wpisów na S24, bo takowych nie ma.