york09 napisał(a):

Znalezione w sieci
Jarosław Kaczyński o Magdalence
Na początku wywiadu
-Jarek...
Słuchaj! Ja wiem, że żadnych tajnych porozumień w Magdalence nie było. Ja do Magdalenki nie jeździłem, ale mój brat Leszek jeździł, uczestniczył we wszystkich posiedzeniach, mówił, że nicnie było i ja mu wierzę.
Parę stron dalej ...
Ale mówię: te sprawy nie są wynikiem jakichś widzimisię czy chrześcijańskiej miłości, ale są po prostu wynikiem tego układu, który zawarto w Magdalence.
http://dominikawielowieyska.blox.pl/...narodowej.html
|
yorkuś przeczytałeś w całości zadanie domowe które ci zadałem ? jak nie to do roboty albo powiedz publicznie że to za trudne, i nie wklejaj skompromitowanych reżimowców z gów....nej w stylu wielowiejskiej , tu nie ściek tylko poważne forum polityczne poważnego KLUBU Wisła Kraków, rozumiesz?