Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29265
Stary 25.11.2014, 12:29
york09 napisał(a):Wyświetl post
Znalezione w sieci
Jarosław Kaczyński o Magdalence

Na początku wywiadu

-Jarek...

Słuchaj! Ja wiem, że żadnych tajnych porozumień w Magdalence nie było. Ja do Magdalenki nie jeździłem, ale mój brat Leszek jeździł, uczestniczył we wszystkich posiedzeniach, mówił, że nicnie było i ja mu wierzę.

Parę stron dalej ...

Ale mówię: te sprawy nie są wynikiem jakichś widzimisię czy chrześcijańskiej miłości, ale są po prostu wynikiem tego układu, który zawarto w Magdalence.
http://dominikawielowieyska.blox.pl/...narodowej.html
yorkuś przeczytałeś w całości zadanie domowe które ci zadałem ? jak nie to do roboty albo powiedz publicznie że to za trudne, i nie wklejaj skompromitowanych reżimowców z gów....nej w stylu wielowiejskiej , tu nie ściek tylko poważne forum polityczne poważnego KLUBU Wisła Kraków, rozumiesz?