bartek89TS napisał(a):

W pierwszej części Twojej wypowiedzi widzę, że pijesz do mnie, a więc ja kolego na mecze chodzę regularnie od wielu wielu lat..Na meczu nie ma mnie bardzo rzadko i to tylko przez prace.Akurat teraz padło że musiałem być w robocie, a widząc jaka jest sytuacja w klubie kupiłem chociaż bilet.Więc teksty typu w dupie byłeś gówno widziałeś daruj sobie, bo chyba adres pomyliłeś.
CAŁA WISŁA ZAWSZE RAZEM ! Jak ruszy sprzedaż zapier..lać po bilety na Amice i na kosza !
|
Nie, nie do Ciebie piłem. Nie musisz mi się tłumaczyć, mało mnie to obchodzi.