york09 napisał(a):

Znaczy się do rządzących nic nie masz tylko do koalicjanta (PSL) że wszystkich wyruchał.
A może rolnicy tego się przestraszyli
|
yorkuś , pominę Twoje standardowe błazeństwa , bo jak to nazwać co wklejasz ?, mam prośbę oczywiście jak przebrniesz, przeczytaj 15 punktów Pawła Kowala doświadczonego obserwatora OBWE w różnych krajach świata, człowieka spokojnego , wyważonego, jest to 15 punktów zupełnie apolitycznych , wklejałem to trochę wcześniej , ale znajdż sam i jak przebrniesz to napisz od siebie co o tym sądzisz, może otworzysz oczy i przestaniesz wklejać bzdury i podpierać się sloganami o podpalaniu Polski itp, miłej lektury