Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29250
Stary 25.11.2014, 10:05
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
oświecam , jakbyś kumał cokolwiek to zauważyłbyś że chodzi o zielonych ludzików z zsl , tobie płacą te platfusy czy co ? masz jakiś odruch bezwarunkowy jak słyszysz że ktoś napisał coś "nieładnego" o nich. jeszcze raz chodzi o to że napompowali zsl , nie ma racjonalnego wytłumaczenia tego zjawiska czyli wyniku partii mówiącej o chłopach "frajerzy" poza tym exit pool rozjechał się pierwszy raz w historii o 50% jeżeli chodzi o wynik zsl, a platfusy odpowiadają w tym przypadku za ogólny burdel wyborczy czyli za to co im w Polsce od siedmiu lat najlepiej wychodzi , zrozumiał o co kaman ?
Znaczy się do rządzących nic nie masz tylko do koalicjanta (PSL) że wszystkich wyruchał.
A może rolnicy tego się przestraszyli