Pablo84 napisał(a):

powiem Ci że kiedyś dawno temu głosowałem na bolka wtedy jeszcze wałęsę, dzisjaj jak widzę tego człowieka to nie mogę w to uwierzyć, dodam na swoją obronę że były to trochę inne realia jak dzisjaj, natomiast bardzo Cie proszę nie przytaczaj tutaj człowieka z penisem , to naprawdę odrażająca postać