http://nowykurierplonski.pl/231157,R...#ixzz3K1Lfz8s5
Było?....
P.S
Dzisiaj Wałęsa udzielił Palikotowi poparcia...Chwalił go za pomysły jednak polecał zmianę strategii działania- w zamian Palikot troszkę polizał dupe Wałęsie...
To ja już może poprosze tą IV RP....