kamikaze napisał(a):

A jeszcze lepsze jest wyżej opcja polityczna prawicowa (głównie Pis)
|
jak już oceniasz „prawicowość” to chociaż rozróżnij. Czy chodzi o:
a) światopoglądową (pedalstwo czy rodzina)
b) narodowościową (polskość jako wartość, czy internacjonalizm)
c) gospodarczą (stosunek do własności środków produkcji)
To takie podstawowe frakcje na które prawą (a i lewą) stronę sceny politycznej można podzielić.