Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29241
Stary 24.11.2014, 21:26
kamikaze napisał(a):Wyświetl post
A jeszcze lepsze jest wyżej opcja polityczna prawicowa (głównie Pis)
ok , przy PIS skreślamy słowo prawicowa i wpisujemy , pasuje? przynajmniej zgadza się opis po prawej stronie
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 24.11.2014 o godz. 21:31.