Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29240
Stary 24.11.2014, 21:07
york09 napisał(a):Wyświetl post
To widać dokładnie gdzie miejsce PISu w świecie.
Wszyscy tu piszecie jak to platforma fałszowała wybory! napiszcie proszę co zyskała PO po tych fałszerstwach.
Sondaże 27,3 % w/g PKW 26,36 %
Więc gdzie tu przekręt ? chyba fałszuje się po to aby wygrać. Kerim możesz mnie oświecić ?

Tu ładnie widać co straciło SLD zyskał PSL
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...tml#BoxSlotIMT
oświecam , jakbyś kumał cokolwiek to zauważyłbyś że chodzi o zielonych ludzików z zsl , tobie płacą te platfusy czy co ? masz jakiś odruch bezwarunkowy jak słyszysz że ktoś napisał coś "nieładnego" o nich. jeszcze raz chodzi o to że napompowali zsl , nie ma racjonalnego wytłumaczenia tego zjawiska czyli wyniku partii mówiącej o chłopach "frajerzy" poza tym exit pool rozjechał się pierwszy raz w historii o 50% jeżeli chodzi o wynik zsl, a platfusy odpowiadają w tym przypadku za ogólny burdel wyborczy czyli za to co im w Polsce od siedmiu lat najlepiej wychodzi , zrozumiał o co kaman ?