Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29237
Stary 24.11.2014, 19:16
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
Jak Geremek skarżył się na PL w PE w sprawie lustracji, to była Europa itd.. Jak PiS chce debaty o wyborach, to wiocha i wstyd.
To widać dokładnie gdzie miejsce PISu w świecie.
Wszyscy tu piszecie jak to platforma fałszowała wybory! napiszcie proszę co zyskała PO po tych fałszerstwach.
Sondaże 27,3 % w/g PKW 26,36 %
Więc gdzie tu przekręt ? chyba fałszuje się po to aby wygrać. Kerim możesz mnie oświecić ?

Tu ładnie widać co straciło SLD zyskał PSL
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...tml#BoxSlotIMT
Ostatnio edytowane przez york09 : 24.11.2014 o godz. 19:28.