uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

|
Jak Geremek skarżył się na PL w PE w sprawie lustracji, to była Europa itd.. Jak PiS chce debaty o wyborach, to wiocha i wstyd.
|
To widać dokładnie gdzie miejsce PISu w świecie.
Wszyscy tu piszecie jak to platforma fałszowała wybory! napiszcie proszę co zyskała PO po tych fałszerstwach.
Sondaże 27,3 % w/g PKW 26,36 %
Więc gdzie tu przekręt ? chyba fałszuje się po to aby wygrać. Kerim możesz mnie oświecić ?
Tu ładnie widać co straciło SLD zyskał PSL
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...tml#BoxSlotIMT