Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dmc
Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11126
Stary 24.11.2014, 18:46
Don Donson napisał(a):Wyświetl post
Od dawna tak było, jest i będzie.
Wisła na ok 10-12 tysięcy kibiców w Krakowie.
Reszta zależy od:
- koniunktury
- pogody,
- mody,
- ceny,
- wyników

kolejność dowolna. A że stadion jest za duży...od dawna wiadomo. Ale nie ma co biadolić, trzeba chodzić.

W Krakowie ? Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile osób jest na meczu z poza Krakowa.
Odpowiedz cytując