Don Donson napisał(a):

Od dawna tak było, jest i będzie.
Wisła na ok 10-12 tysięcy kibiców w Krakowie.
Reszta zależy od:
- koniunktury
- pogody,
- mody,
- ceny,
- wyników
kolejność dowolna. A że stadion jest za duży...od dawna wiadomo. Ale nie ma co biadolić, trzeba chodzić.
|
W Krakowie ? Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile osób jest na meczu z poza Krakowa.