Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29233
Stary 24.11.2014, 18:41
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
yorkuś jak rasowy leming łyka co dadzą w dziób, biedna zmęczona komisja
To raczej ty łykasz wszystko co Karnowscy napiszą. Uważając go za niezależne medium.
Nawet Unia odrzuciła petycję kaczystów. Czyżby cała Europa w spisek przeciw Kaczyńskiemu zamieszana?
A może by tak do papieża napisali
Zresztą w/g sondażu to PO powinno mieć nieci wyżej. A PSL dużo mniej, ale jak się ma wyborców (tępych) co nie wiedzą gdzie postawić krzyżyk,
Ostatnio edytowane przez york09 : 24.11.2014 o godz. 18:46.