kerim1906 napisał(a):

|
yorkuś jak rasowy leming łyka co dadzą w dziób, biedna zmęczona komisja
|
To raczej ty łykasz wszystko co Karnowscy napiszą. Uważając go za niezależne medium.
Nawet Unia odrzuciła petycję kaczystów. Czyżby cała Europa w spisek przeciw Kaczyńskiemu zamieszana?
A może by tak do papieża napisali

Zresztą w/g sondażu to PO powinno mieć nieci wyżej. A PSL dużo mniej, ale jak się ma wyborców (tępych) co nie wiedzą gdzie postawić krzyżyk,