s1mone napisał(a):

Nie ma się czym martwić na zapas. Bardzo dużo będzie zależało od samego Semira.
Co do Kapki - ma złą prasę i słusznie, ale nie za to jakim jest negocjatorem tylko za czerwoną przeszłość, więc cierpliwie poczekajmy, ocenimy później. Mam nadzieję, że Stilić u nas zostanie.
|
I myślisz ze tylko za czerwona przeszlosc już raz z Wisły wyleciał

Stary kawal chuja i kombinatora...