Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68771
Stary 24.11.2014, 17:08
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Nie ma się czym martwić na zapas. Bardzo dużo będzie zależało od samego Semira.

Co do Kapki - ma złą prasę i słusznie, ale nie za to jakim jest negocjatorem tylko za czerwoną przeszłość, więc cierpliwie poczekajmy, ocenimy później. Mam nadzieję, że Stilić u nas zostanie.
I myślisz ze tylko za czerwona przeszlosc już raz z Wisły wyleciał
Stary kawal chuja i kombinatora...
Odpowiedz cytując