Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29231
Stary 24.11.2014, 17:01
york09 napisał(a):Wyświetl post
Na każdym szczeblu w komisjach podkomisjach byli ludzie z różnych partii dlaczego nic nie zauważyli. (nie chodzi o tych mężów)
Np komisja w Rzeszowie
http://bip.erzeszow.pl/file/51786/Uc...0Wyborczej.pdf
I jeszcze przestroga!
Media Karnowskich ogłupiają!!!
A co niektórzy tylko tym się posiłkują. (wyrazy współczucia)

Co się tyczy tego

http://wpolityce.pl/polityka/223304-...dztwie-slaskim
Już to wyjaśnili

Ale tego Karnowscy już nie sprostują bo po co lepiej podsycać ogień.
Właśnie zauważyli i m.in. dlatego jest szum. Obudziłeś się?
niedopuszczenie do liczenia głosów członków komisji, liczenie w podgrupach, rozbieżności między ilościami wydanych kart a oddanymi głosami/ głosami nieważnymi /ilościami osób uprawnionych,zostawianie niezabezpieczonych worków z glosami, zaginięcia kart, liczne korekty, różnice w ilości głosów liczonych ręcznie a przez system. Mało..? Stuknij się w czerep
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 24.11.2014 o godz. 17:05.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej