york09 napisał(a):

Właśnie zauważyli i m.in. dlatego jest szum. Obudziłeś się?
niedopuszczenie do liczenia głosów członków komisji, liczenie w podgrupach, rozbieżności między ilościami wydanych kart a oddanymi głosami/ głosami nieważnymi /ilościami osób uprawnionych,zostawianie niezabezpieczonych worków z glosami, zaginięcia kart, liczne korekty, różnice w ilości głosów liczonych ręcznie a przez system. Mało..? Stuknij się w czerep