Nasze sądy nie zostały poddane lustracji i dekomunizacji (najlepsze dowody to Jaruzel i Kiszczak chronieni przez swoich kolegów z tamtego systemu) więc dla mnie one nic nie znaczą... Tylko ulicą można coś osiągnąć, tak jak na Ukrainie ludzie wyszli to niektórzy na momencie się zawinęli z Ukrainy
Ziemkiewicz: Cały ten cyrk po to, by wykreować fakt medialny
https://www.youtube.com/watch?v=iSDGdhlQ02g