Wyświetl pojedynczy post
luczyk
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16692
Stary 24.11.2014, 14:46
stąd można by zagrać 3-5-2 , dudi, gumiś i głowa jako środkowi, stjepa i uryga defensywni przed nimi , bury z sadlokiem plus brożek stilic i numer 3 ofensywny czy to boguś czy donald czy sarki czy jankes itp, ciekawe jak by to wyglądało ?
Odpowiedz cytując