Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
luczyk
Member
Od: 12.2010
Offline
#
16692
24.11.2014, 14:46
stąd można by zagrać 3-5-2 , dudi, gumiś i głowa jako środkowi, stjepa i uryga defensywni przed nimi , bury z sadlokiem plus brożek stilic i numer 3 ofensywny czy to boguś czy donald czy sarki czy jankes itp, ciekawe jak by to wyglądało ?
luczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luczyk
Znajdź inne posty napisane przez luczyk