Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#466
Stary 24.11.2014, 14:45
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
To znaczy co? Należały się im jeszcze 4 karne i dwie czerwone dla GieKSy?
Nie! Powinien powiedzięc wprost,że bramka na 0:3 powinna zostać nieuznana. Wszyscy w studio mówili tak, a on i tak trzyma strone legiuni.
Odpowiedz cytując