Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11123
Stary 24.11.2014, 14:05
Według mnie (,z całym szacunkiem dla naszych kochanych koszykarek i miejsca i rangi meczy pucharowego) mecz z Wronkami jest ważniejszy. Fakt że sama nazwa rywala wzbudza emocje i mobilizuje . Przydałoby się już prowadzić szeroką kampanię na rzecz wykupienia KOMPLETU biletów na ten mecz. Mecz ostatni w tym roku na R 22

W obecnej sytuacji finansowej nie ma co wybrzydzać i segregować kibiców. Jak chcecie to przychodżcie w rurkach ,rajtuzach a nawet w kiltach. Byle ratować WISEŁKE.

Doping na meczu jest przecietny i to już od dawna. poprawny ,ale bez wzlotów. Coraz więcej anty i mruczenia co nie robi specjalnego efektu. Cóż ,trzeba się cieszyć ze w ogóle jest.
Frekwencja na C wstydliwa.
Wszyscy po bilety ,promować ,przypominać naganiać. Kupować.
Jeśli ktoś nie rozumie, w jakim klubie gra i dla kogo, to niech stąd lepiej odejdzie i nie zawraca głowy - mówi ostro były piłkarz "Białej Gwiazdy", MAREK MOTYKA
Odpowiedz cytując