Wyświetl pojedynczy post
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16690
Stary 24.11.2014, 13:50
Trykuss napisał(a):Wyświetl post
Ja bym widział na skrzydle Sadloka, ma chłop ciąg na bramke jak mało kto nie boi się strzelać i marnuje się jako Obronca.
Następny mecz Dudka na lewą Sadlok na skrzydło!!
pisałem nie dawno o tym, jeden mecz dla próby nie zaszkodzi, a gorszy od czarnych raczej nie będzie bo ma MÓZG
Odpowiedz cytując