Trykuss napisał(a):

Ja bym widział na skrzydle Sadloka, ma chłop ciąg na bramke jak mało kto nie boi się strzelać i marnuje się jako Obronca.
Następny mecz Dudka na lewą Sadlok na skrzydło!!
|
pisałem nie dawno o tym, jeden mecz dla próby nie zaszkodzi, a gorszy od czarnych raczej nie będzie bo ma
MÓZG