Wyświetl pojedynczy post
Trykuss
Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16689
Stary 24.11.2014, 12:33
Ja bym widział na skrzydle Sadloka, ma chłop ciąg na bramke jak mało kto nie boi się strzelać i marnuje się jako Obronca.
Następny mecz Dudka na lewą Sadlok na skrzydło!!
Odpowiedz cytując