Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Trykuss
Member
Od: 09.2009
Offline
#
16689
24.11.2014, 12:33
Ja bym widział na skrzydle Sadloka, ma chłop ciąg na bramke jak mało kto nie boi się strzelać i marnuje się jako Obronca.
Następny mecz Dudka na lewą Sadlok na skrzydło!!
Trykuss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Trykuss
Znajdź inne posty napisane przez Trykuss