I znowu specjalnie dla yorka09, Szpenia, emj10, kuba.j.g., AS82, siemsteina itd. ... przesyłam link z Waszej ulubionej Gazety Wyborczej:
Nocna zamiana protokołów z wynikami wyborów do sejmiku. Tysiące głosów różnicy !
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...tml#BoxWiadTxt
Co to się dzieje Panowie ?
Nie po to tyle trwało "liczenie", żeby nowe wybory urządzać 