hubert.fan napisał(a):

Skąd wiesz czy fałszowania wyborów nie dokonywano już po odejściu mężów zaufania do domów ?
Co za problem dokonać zmian a protokół przepisać i wezwać ponownie członków komisji do złożenia podpisów albo je podrobić ?
|
czyżby dopadły Cię "odmęty szaleństwa" , doktor bulu dał wykładnię a Ty dalej jątrzysz ?
jak widzę kolega Pablo84 cierpi na taką samą chorobę , epidemia czy co ?