york09 napisał(a):

|
Ciekawe co robili mężowie zaufania?
|
Skąd wiesz czy fałszowania wyborów nie dokonywano już po odejściu mężów zaufania do domów ?
Co za problem dokonać zmian a protokół przepisać i wezwać ponownie członków komisji do złożenia podpisów albo je podrobić ?