http://telewizjarepublika.pl/kolejny...l-u,14200.html
No proszę.... 110% normy!
A mówią, że w Polsce mamy słabą wydajność
To jest kpina, a kto tą kpinę podważa, jest albo idiotą albo ślepcem.
Jeszcze raz się zapytam. Czy jest coś w systemie demokratycznym ważniejszego niż uczciwe wybory?