Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16687
Stary 24.11.2014, 11:22
Nie mielibyśmy, Nikolić liczy na lepsze oferty, z Zachodu. Siedzę na miejscu w BP i czytam gazety... Jedynie Legia mogłaby mu zaproponować warunki finansowe, na jakie on liczy. Poza tym większość z wymienionych przez Ciebie kolesi jest megadrewniana, na ligę polską się średnio nadają. Wielu chwali Guzmicsa, a na Węgrzech był wyszydzany za wtopy, które u nas już też mu się przydarzyły... Gwiazdor z niego żaden...
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując